pg blog III část

Blog: Peter Gabriel v Berlíně III. část
 
Vrchol koncertu byly podle mého dueta! Nejprve nádherná romantická balada Blood of Eden (původně se Sinéad O´connor), potom Downside Up (z jeho projektu OVO), kde krásná projekce nebes doplňovala příjemnou atmosféru klidu a „vznášení se“ hlavou dolů. Obě písně si střihl s půvabnou Melany Gabriel- jeho dcerou, která zraje jako víno a já sám bych se s ní hned oženil, kdyby to šlo :) Co ovšem vzalo opět dech, byla píseň Don´t Give Up, jeden z nejkrásnějších duetů všech dob. Dřívější Kate Bush vystřídala Ane Brun a píseň dostala úplně jiné rozměry. Jak jsem psal v předchozích řádcích, ta holka je neskutečná !!

Na závěr svého koncertu Peter Gabriel usedl za doprovodu „New Blood symphonic orchestra“ ke klavíru a společně zahráli překrásnou instrumentální
píseň z desky OVO- „The Nest That Sailed the Sky“. Učinil tak své „little bye-bye“ (dle Gabriela). Neměl jsem slov… Po skončení koncertu a zvláště této písničky jsem byl opět naměkko a trvalo mi 15 minut, než jsem se vůbec zvedl a mohl odejít z O2 Areny.

Co jedna píseň, to jeden silný a hodně dobrý romantický film. Žádná vata, jen čistá pravda a realita. Občas bolestivá, ale i veselá. Tak na mě působil včerejší koncert Petera Gabriela v Berlíně. Opět mi otevřel o něco víc oči a srdce a hlavně mě zase kopl do zadku. Je to člověk, který vám dodá neskutečnou sílu a chuť žít."
Váš M.F.
ukázka z koncertu TADY
a TOHLE je nový objev Peterga Gabriela- famózní Ane Brun z Norska!

[ zpět na výpis novinek ]

Michael Foret BandzoneMichael Foret MySpace