NOVÝ SINGL A VIDEOKLIP "V Síti" !!!

Uplynuly téměř 3 roky od vydání mého posledního alba Uvnitř. Tohle album se spíše ještě stavělo k těm vyloženě popovým, i když v písních jako je "Až Se Vzbudíš", "Plout", "Dávno Ztracená" nebo "Malíř" se již objevovaly moje tolik oblíbené hudební směry a nálady.
Na hudbě mám nejvíc rád ten vývoj a proto se můžu už nyní zmínit o tom, že v těchto dnech jsme dokončili zbrusu novou píseň, která je již typickým příkladem toho, co mám rád a co chci v dalším životě rozvíjet.
Nový singl s názvem "V Síti" má folkový nádech a prvky elektra a je stejně jako album Uvnitř pod taktovkou producenta a multiinstrumentalisty Matěje Porteše.
Jelikož je tahle píseň velmi barevná a je duetem, hodně jsem přemýšel, koho bych pozval... Dlouho mě nikdo zajímavý nenapadal, až mi najednou jeden kamarád, muzikant Jarda Konáš, doporučil dívku jménem Žofie Kabelková.
Žofie je pro mě čistá folková duše, která má dost velkou šanci pořádně rozvířit stojaté vody českého hudebního rybníku. A že je síla těchto mých slov opravdu silná, dokazují nejen PODOBNÉ články z řad hudebních odborníků, ale i "pouhý" poslech PODOBNĚ krásných písní a tohoto křišťálového hlasu bez manýrů a přemrštěných počeštělých gest. Dokazuje, že se dá "jen" zpívat a přitom dělat zázraky.
A já jsem proto velmi poctěn, že si právě s touhle zpěvačkou můžu zazpívat můj nový singl "V Síti", který Vám představíme v průběhu listopadu spolu s videoklipem a který bude předzvěstí celého mého nového alba (první polovina příštího roku).
Hezký den všem,
Michael Foret
 
 
 

[ zpět na výpis novinek ]

Michael Foret BandzoneMichael Foret MySpace