Krásné Velikonoce, bohatého "Ježíška" a hodně NOVINEK !!!

Krásné Velikonoce, bohatého "Ježíška" a hodně NOVINEK !!!
 
Po delší době Vás tady opět moc zdravím a pro Ty, kteří se mnou nejsou v interakci na mých FB stránkách, oznamuju několik zásadních novin, ze kterých mám velkou radost !!!
 
V první řadě bych Vám chtěl popřát krásné Velikonoce, bohatou pomlázku a klid na těle i v duši. A pro ještě lepší pocit si postavte berana ze sněhu a představujte si, že je prohřátej od slunka, jak se pase na tý trávě zelený... :)) Jsem přesvědčen, že v srpnu se toho opravdovýho jara opravdu dočkáme.. ;)
 
Pak bych Vám chtěl dále oznámit věci týkající se mého hudebního já a to v tom smyslu, že to trvalo sice dlouho, ale už můžu říct "konečně NATÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁČÍÍÍÍÍÍÍMÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!" :) Z čehož je mi opravdu krásně!
 
Nad svým třetím albem, který vyjde letos na podzim, jsem si plácnul s producentem Luďkem Fialou, klukem muzikantským a šikovným, který mi desku bude produkovat a bude mít tak dohled nad finálním zvukem, stylem a obsahem mých zbrusu nových písní, které jsem psal v průběhu posledních tří let, pro mě velmi pestrých a zajímavých.
 
Luděk je moc fajn člověk s citem pro české publikum a hlavně pro dobrou muziku! Zasvěcení můžou Luďka Fialu znát například v souvislosti s výborným albem Petra Muka "V bludišti dnů", které vyšlo v roce 2010 a které produkoval. Věřím, že naši spoluprací vznikne opravdu dobrá deska a bude to VELKÝ !!!
 
Jsem plný dojmů a energie a hodlám tohleto všechno na desku otisknout... Po téměř pěti letech od mé poslední desky UVNITŘ chci tentokrát zabrousit do hudebně nových vod, zvuků a stylu, který jsem vždy chtěl zkusit.
 
Moc se na výsledek těším a budu rád, když do toho půjdem všichni společně !!!
 
Mějte se hezky a brzy se ozvu s dalšíma novinkama :)
 
 
Váš M.F.
 

[ zpět na výpis novinek ]

Michael Foret BandzoneMichael Foret MySpace